Covid-19 në Greqi/ Regjistrohen 3,605 raste të reja dhe 20 viktima në 24 orët e fundit     

Rastet e reja me Covid-19 ne Greqi kanë pësuar një rritje të lehtë në krahasim me ditën e djeshme.

Në 24 orë janë regjistruar 3,605 raste të reja ndërkohë që 20 persona kanë humbur jetën.

Ndërsa që nga fillimi i epidemisë janë regjistruar gjithsej 13,158 humbje jete.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.