COVID-19 në Kosovë, 108 të infektuar dhe asnjë viktimë gjatë 24 orëve të fundit

covid 19 ne kosove 108 te infektuar dhe asnje viktime gjate 24 oreve te fundit
covid 19 ne kosove 108 te infektuar dhe asnje viktime gjate 24 oreve te fundit

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka publikuar të dhënat e fundit të COVID-19 atje.

Në njoftimin zyrtar, bëhet me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 108 persona të infektuar. Nga ana tjetër, nuk janë regjistruar asnjë viktimë nga virusi.

Sa i përket të shëruarve janë 11 pacientë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts