COVID-19 në Kosovë, asnjë viktimë dhe 17 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka publikuar të dhënat e fundit të ecurisë së COVID-19 atje.

Në njoftimin zyrtar thuhet se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 18 persona të infektuar.

Nga krahu tjetër, për fat të mirë nuk është regjistruar asnjë viktimë nga virusi.

Sa i përket të shëruarve ato janë 23, ndërsa numri i rasteve aktive është 510.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *