Covid-19 vazhdon të marrë jetë njerëzish në Kosovë, nënë e bir nga Gjilani humbin betejën me virusin

Situata nga Covid-19 në Kosovë vazhdon të jetë e rëndë duke marrë dhjetëra jetë çdo ditë.

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka thënë se sot kanë vdekur nënë e djalë nga Covid-19 në komunën e Gjilanit.

Ndërkohë një ditë më parë një foshnje 3 muajshe humbi jetën ndërsa disa ditë më parë një 28-vjeçare shtatzanë nuk e fitoi betejën me virusin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *