COVID-i i ndau për herë të parë pas 52 vitesh martesë, momenti emocionues kur çifti i bashkëshortëve ribashkohen (VIDEO)

Ka disa persona që pavarësish moshës, dinë si të kultivojnë dashurinë e tyre dhe ta shprehin e shpalosin atë çdo ditë.

Kjo është demonstruar nga një çift skocez që kanë jetuar prej 52 vitesh së bashku dhe janë ndarë për tre javë për shkak të COVID-19.

Fillimisht, ishte gruaje Betarice që u infektua me COVID e u shtrua në spital, e një ditë më pas, edhe John rezultoi pozitiv.

Ata kanë qëndruar prej tre ditësh në një spital të Skocisë dhe janë ribashkuar së fundmi. Momenti emocionues është fiksuar nga një kamera. Për më shumë ju ftojmë ta ndiqni.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com