Ç’po ndodh? Erdogan e zë gjumi gjatë konferencës, shtohen zërat mbi shëndetin e tij shëndetësor

Zërat e kohëve të fundit duket se po gjejnë gjithnjë e më tepër konfirmim.

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan, mund të jetë duke vuajtur nga një problem shëndetësor.

Mediat kanë kapur disa momente, kur presidenti turk, shihet i pafuqishëm duke u mbajtur nga ndihmësit e tij.

Ndërsa, së fundmi, Erdogan, është filmuar duke e zënë gjumi gjatë konferencës për shtyp në Angola.

Në pamjet e publikuara, Erdogan shihet që herë pas here ul kokën dhe mbyll sytë. Gjatë vizitës së tij në Afrikën e Jugut, në konferencën për shtyp me homologun e tij, Angkolezo Joao Lourenso, Erdogan është parë në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Analistët thonë që edhe fjalët i nxjerr me vështirësi nga goja.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *