Dalin pamjet, momenti kur Jamarbër Malltezi arrestohet në aeroportin e Rinasit

dalin pamjet momenti kur jamarber malltezi arrestohet ne aeroportin e rinasit
dalin pamjet momenti kur jamarber malltezi arrestohet ne aeroportin e rinasit

Dhëndri i ish kryeministrit Sali Berisha, Jamarbër Malltezi është arrestuar mbrëmjen e sotme (e shtunë) në ambientet e brendshme të aeroportit të Rinasit teksa po priste bashkëshorten e tij.

Balkanweb ka siguruar një fotografi të momentit kur Malltezit i janë vendosur prangat dhe po shoqërohet nga tre efektivë policie.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts