“Damian a e përcolle në kufi Ahmetajn?”, Berisha në Kuvend: Dilni kokëulur këtu para dhe kërkojuni falje shqiptarëve që i dhatë votën ish-zv.kryeministrit

Sali Berisha në Kuvend: A jeni të vetëdijshëm se çdo të thotë kjo për një zyrtar? Si reagoni në këtë mënyrë? Unë nuk dua të them se jeni Ahmetër, sepse nuk është e lehtë të hedhësh akuzën e fajit kolektiv, por në këtë rast është me vend se të ndalemi dhe të diskutojmë për këtë ngjarje, një njeri që ia servirët shqiptarëve si njeri suksesi, ikën në mënyrën më të turpshme dhe e informoni që të ikë, sepse 4 orë parasë të vinte njoftimi, ai mori lajmin dhe ishte në Kakavijë. E përcolle ti Damian apo jo? sepse dikush e përciolli. i the ti apo jo atij? e njoftove që të ikë? Në vend që të dilni kokë ulur dhe të kërkoni të falur shqiptarëve. A keni ju koral shtetari? Mbaroi koha? Po nuk mbarojnë krimet e kësaj qeveria…

VIJON….

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts