“Dancing With Big Brother” Kristi çift me Kiarën, nisin provat me humor

dancing with big brother kristi cift me kiaren nisin provat me humor

10:51 – 02.03.2023

Dancing With Big Brother Kristi çift me Kiarën, nisin provat me humor

Kiara dhe Kristi janë bërë bashkë për sfidën “Dancing With Big Brother” të caktuar nga Vëllai i Madh.

Ata kanë nisur të bëjnë provat te dhoma e dënimit, e cila ishte improvizuar si dhomë baleti, ku banorët të ndarë në çifte duhet të bënin prova për kërcimin që kishin, në një hark kohorë prej 60 minutash.

Prova ka nisur me humor dhe të qeshura mes tyre.

[embedded content]

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts