David Beckham dhe djali në ndeshjen Angli- Gjermani

22:10 30/06/2021

Ish-lojtari i Anglisë shfaqet duke biseduar me princin William dhe Kate

Ndeshja Anglia -Gjermani Euro 2020  u ndoqĂ«n nga miliona persona  mes tyre dhe figura tĂ« njohura.

Futbollisti anglez David Backham u pa së bashku me djalin e tij Romeo teksa ishin të ulur në stolat e stadiumit Wembly.

Ish- lojtari i AnglisĂ« kishte veshur njĂ« kostum  shoqĂ«ruar me  njĂ« kravatĂ« ngjyrĂ« vjollcĂ« dhe vija rozĂ« dhe njĂ« kĂ«mishĂ« gri tĂ« hapur. Po ashtu edhe Romeo iu pĂ«rshtat stilit tĂ« babait tĂ« tij dhe mbante tĂ«  veshur gjithashtu njĂ« kostum.

GjatĂ« momenteve kur Anglia shĂ«noi golat kundĂ«r GjermanisĂ« ata tĂ« dy ndanĂ« njĂ« pĂ«rqafim tĂ« ngrohtĂ« pĂ«r tĂ« festuar fitoren. Mes figurave publike qĂ« panĂ« ndeshjen ishin edhe Princ William dhe Kate sĂ« bashku me djalin e tyre George. TribunĂ«s ju bashkuan edhe yjet  e muzikĂ«s britanike Ed Sheeran dhe Ellie Goulding tĂ« shoqĂ«ruar nga parterĂ«t pĂ«rkatĂ«s.

Familjes MbretĂ«rore iu dhanĂ«  vendet e rreshtit tĂ« parĂ« ndĂ«rsa pak distancĂ« ishte nga David dhe Romeo. Golat e shĂ«nuar u festuan me brohoritje dhe fytyra tĂ« qeshura tĂ« cilat tregonin qartazi gĂ«zimin pĂ«r fitoren e arritur qĂ« do ta çojĂ« AnglinĂ« nĂ« cerekfinale .

Klan News

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *