Debati mes Julit dhe Eglës një skemë? Arbër Hajdari: Do i shoh me shumë vëmendje

debati mes julit dhe egles nje skeme arber hajdari do i shoh me shume vemendje

22:12 – 23.01.2024

Debati mes Julit dhe Eglës një skemë? Arbër Hajdari: Do i shoh me shumë vëmendje

debati mes julit dhe egles nje skeme arber hajdari do i shoh me shume vemendje
debati mes julit dhe egles nje skeme arber hajdari do i shoh me shume vemendje

Egla dhe Juli janë kthyer në protagonsitë në shtëpinë e “Big Brother VIP” që prej 13 janarit, me debatet e tyre.

Megjithatë, për Arbër Hajdarin kjo mund të jetë dhe një skemë e tyre, për t’u faktorizuar në shtëpi, teksa tha se do u kushtojë vëmendje. Megjithatë, të dy banorët e mohuan.

“Unë do i shoh me vëmendje të dy këta, sepse mendoj kanë bërë një skemë këta të dy”- tha Arbër Hajdari.

“Sot përmendi gruan kjo, nesër fëmijët, këtu nuk ka skemë këtu” -tha Juli.

“As tek morali im nuk ka skemë” – tha Egla.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts