Debati mes Julit dhe Meritonit/ Komenton Heidi: Meritoni nuk është i qartë, Juli është i drejtë

debati mes julit dhe meritonit komenton heidi meritoni nuk eshte i qarte juli eshte i drejte

23:53 – 20.01.2024

Debati mes Julit dhe Meritonit/ Komenton Heidi: Meritoni nuk është i qartë, Juli është i drejtë

debati mes julit dhe meritonit komenton heidi meritoni nuk eshte i qarte juli eshte i drejte
debati mes julit dhe meritonit komenton heidi meritoni nuk eshte i qarte juli eshte i drejte

Juli dhe Meritoni kanë pasur disa përplasje me njëri-tjetrin në ditët e fundit. Ja si u komentua nga të dy banorët dhe nga Ilnisa e Heidi ky debat:

Meritoni: Nuk kam gjuajtur asnjë prej gocave. Kemi një muhabet shumë të mirë. Nuk besoj se kam nxjerr ndonjë pozitë të keqe. Asnjërën s’e kam gjuajtur. E dyta, ndoshta thotë që marr shembull nga Romeo, për të përdorur shoqërinë tonë, i thashë që merr shembull nga një djal shumë më i pjekur. Përveç bnatutave që i ka të bukura, mendoj se Juli është shumë kalama. Ky nuk e përcakton me kë jam rritur, por të them të drejtën maksimumi 2-3 herë. Mendoj se është shumë tendecioz me batutat që bën.

Juli: S’kam asnjë koment. Nuk ja vlen fare.

Meritoni: Përveç analizës si eci unë, si flas unë, ky s’ka asnjë koment.

Ledioni-Meritonit: Juli thotë që je kalimtar…

Meritoni: Publiku e vendos nëse jemi kalimtar apo jo. Unë mendoj se ky nuk e përballon fare të rrijë brenda. Në radhë të parë duhet të respektojmë veten.

Ilnisa: Ka një dimanikë shumë të çuditshme, sepse rrotullohet rreth kësaj kohe që askush nuk ia jep njëri-tjetrit. Peshorja anon te kush do të bjerë më shumë në sy. Unë kam një respekt për të dy çunat dhe unë vazhdoj këtu të endem mes zjarreve. Janë 23 yje përfshirë mua dhe 23 zjarre.

Heidi: Mendoj se Meritoni është njeri pak tendecioz dhe Juli për sa kohë është ironik, është shumë i drejtë. Jam i të njëjtit mendim me Julin, që Meritoni nuk është i qartë. Do të bëj si i sqjullët, si superior, do të talli dhe kur i thotë Julit që është kalama mua më vjen të qesh.

Meritoni: Heidin e shoh si një vajzë që IQ e inteligjencës e ka pak më të ulët se të tjera. Si vajzë e mirë ashtu është. Nuk e di pse Juli mendon se jam, tendecioz.

Heidi: Nuk e di çfarë të them për IQ.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts