Debatoi me dy vajza, e pëson keq klienti, punonjësi i lokalit e “bën të pendohet” (VIDEO)

Një sherr mes dy burrave është shënuar në një restorant të Atlantas në SHBA. Në video fillimisht shihen dy gra, duke debatuar me një burrë që rri i ulur pranë banakut.

Më pas, aty shfaqet punonjësi i lokalit, që nis të grushtojë me sa fuqi kishte klientin.

Ky i fundit nga goditjet e shumta përfundon i shtrirë në tokë.

Pamjet kanë marrë mijëra pëlqime dhe shpërndarje në rrjete sociale dhe të gjithë komplimentojnë punonjësin për reagimin e treguar dhe për fatin se ai i erdhi në ndihmë vajzave.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *