Debatuan ashpër me Açkën, Basha sulmon Bardhin dhe Nokën: Turp për këta burrecë të vegjël!

debatuan ashper me acken basha sulmon bardhin dhe noken turp per keta burrece te vegjel
debatuan ashper me acken basha sulmon bardhin dhe noken turp per keta burrece te vegjel

Pas tensioneve të ashpra sot në Komisionin e Medias, ku deputetët e PD-së Gazment Bardhi dhe Flamur Noka debatuan ashpër me Flutura Açkën, vjen reagimi nga Lulzim Basha.

Ky i fundit shpërtheu kundër deputetëve, duke i cilësuar si burrecë të vegjël.

“Turp për këta burrecë të vegjël që mendojnë se duke sulmuar zonjat me dhunë verbale, tregojnë forcë. Kjo vetëm provon se sa të dobët janë.”, -tha Basha.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts