Debutoi me gol në “Stamford Bridge” me fanellën e Çelsit, flet Kulibali: Çfarë emocioni!


“Mendoj se merituam më shumë se ky barazim, por ishte e vështirë, sepse Totenhemi është një skuadër shumë shtatlartë”. Kalidu Kulibali, mbrojtësi i ri i Çelsit, tregoi emocionet e golit të tij të parë në “Stamford Bridge”:

CELSI 1

“Nuk e prisja, por ishte një gol i shkëlqyer dhe një atmosferë fantastike e tifozëve. Të gjithë po thërrisnin emrin tim dhe isha shumë i lumtur.

Shpresoj që të mos jetë goli i fundit”.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.