Deklarimi fajtor i McGonigal, reagon Indrit Hoxha: Kjo tregon se Edi Ramës i erdhi fundi

Indrit Hoxha, Sekretar për emigracionin i Sali Berishës, ka reaguar pas deklarimit  fajtor të ish-zyrtarit të FBI Charles McGonigal, lidhur me akuzat për dosjen e Shqipërisë.

Në një reagim në Facebook, ai shkruan se ky është tregues që “Edi Ramës i erdhi fundi”.

“Loboi ne gjithcka kishte ne dore te shpallte Non-grata Sali Berisha ne Amerike, me letra gazetash dhe shkrime te prodhura nga zyra e propagandes se Partise Socialiste! Ne fund i hapi vetes hetimin penal ne Amerike ku rrezikon tashme te ekstradohet,fakti qe asnje zyrtar i qeverise amerikane nuk denjoi ta takoje eshte tregues qe Edi Rames i erdhi fundi!”, shkruan ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts