“Deklaro se je me mazhorancën”, Noka ‘përplaset’ me Açkën në Komisionin e Medias: Këtu ke ardhur me votat e demokratëve

deklaro se je me mazhorancen noka perplaset me acken ne komisionin e medias ketu ke ardhur me votat e demokrateve
deklaro se je me mazhorancen noka perplaset me acken ne komisionin e medias ketu ke ardhur me votat e demokrateve

Tensione e debate ka pasur sot në Komisionin e Medias.

Deputetët e opozitës kanë tentuar të bllokojnë punën e komisionit, duke përdorur zhurmues, ndërkohë që Flamur Noka ka debatuar me drejtuesen e komisionit Flutura Açka.

“Deklaro se je me mazhorancën. Këtu ke ardhur me votën e demokratëve, kur të vish me votën e socialistëve…”, dëgjohet të thotë ai në videon e siguruar nga gazetari Osman Stafa për News24.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts