Del video, ja momenti kur Jamarbër Malltezi arrestohet në aeroportin e Rinasit

del video ja momenti kur jamarber malltezi arrestohet ne aeroportin e rinasit
del video ja momenti kur jamarber malltezi arrestohet ne aeroportin e rinasit

Dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, Jamarbër Malltezi është arrestuar mbrëmjen e djeshme në ambientet e brendshme të aeroportit të Rinasit teksa po priste bashkëshorten e tij.

Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për Balkanweb pamjet ku shihet momentit kur Malltezit i janë vendosur prangat dhe shoqërohet nga tre efektivë policie.

[embedded content]

Malltezi akuzohet për korrupsion pasiv dhe pastrim të produkteve të veprës penale, ose veprimtari kriminale për çështjen e privatizimit të ish-kompleksit Partizani.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts