“Demokratët nuk dorëzohen”/ Mesazhi i Grida Dumës: Falënderime për gjithë që nuk u përkulën…Deputetja e zgjedhur, Grida Duma shkruan se shqiptarët që votuan Partinë Demokratike kanë sot mirënjohjen më të thellë.

181194383_1967527150079586_8424361467728324802_n

Pas takimeve në Kavajë, Duma jep edhe një mesazh për ata që “nuk përkulen edhe në momente të tilla”, duke shtuar se demokratët nuk dorëzohen.

Grida Duma: Kontributet e demokratëve, shqiptarëve që na besuan e votuan, kanê sot mirënjohjen më të madhe e të thellë!

Në Golem, Synej e Luz, zhvilluam biseda të qarta për meritën e qëndrimet e vyera së pari të demokratëve.

Falënderime për gjithë që nuk u përkulën dhe vijojnë në momente të tilla të mos përkulen! Demokratët nuk dorëzohen!

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.