Dëmtimi e mban larg fushave për dy javë, portieri i Shqipërisë kurohet te doktori kombëtares dhe Juventusit
Një dëmtim ne gjurin e majtë e mban larg fushës se futbollit për dy javë portierin e kombëtares shqiptare dhe Boluspor Turqi, Gentian Selmani.

pjimage - 2022-02-08T132036.906

Selmani mungoi në përballjen e ekipit të tij me Kocaelispor. Duket se mungesa e gardianit shqiptarë, pasi Boluspori pësoi një gol, por që sërish arriti të gjente fitoren.

Selmani po kurohet te mjeku i kombëtares shqiptare dhe i Juventusit, Xhianluka Stesina, për të arritur një rikuperim të shpejtë dhe që të jetë i gatshëm për ekipin.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.