Dënohet me burg përjetë 25-vjeçarja me origjinë shqiptare në Gjermani, përvëloi vajzën e saj 4-vjeçare dhe nuk e dërgoi në spital, vdiq pas 12 ditësh

Pas vdekjes së vajzës së saj katërvjeçare, një 25-vjeçare me origjinë shqiptare është dënuar me burgim të përjetshëm për vrasje me mosveprim, shkruan dpa.de. Gjykata e Landit në Verden (Saksonia e Ulët) është e bindur se 25-vjeçarja ka derdhur qëllimisht ujë të nxehtë mbi fëmijën e saj. Ajo vdiq dymbëdhjetë ditë më vonë. Sipas gjykatës, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts