Deputetët e PD në këmbë, iu bien tavolinave/ Felaj nuk i jep fjalën, Berisha futet live në “FB”: Këta po kryejnë një turp të madh

Pasi iu ndërpre fjala në foltoren e Kuvendit, pasi i mbaroi koha, ish-kryeministri Sali Berisha ka vijuar të flasë live në rrjetet e tij sociale.

Berisha e cilësoi Felajn, si “Gugallen’ e Kuvendit, ndërsa i kërkoi asaj që të zbatonte rregulloren.

“Këta të këtu duan që të mbajnë me shkelje të rregullore. Ti je Gugalja e Kuvendit, ndaj zbato rregulloren”, tha Berisha.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts