Derbi lë pasoja, dy skuadrat humbin futbollistë për javën e ardhshme
Derbi i kryeqytetit nuk ka kaluar pa pasoja në radhët e të dy skuadrave. Stenio Zhunior dhe Filip Najdovski kanë humbur ndeshjet e radhës në kampionat.

zhunior filipovic mutrataj

Sulmuesi i Partizanit me kartonin e verdhë të marrë dje, plotësoi numrin katër të tyre dhe është i detyruar të mungojë kundër Egnatias të dielën. Nga ana tjetër, maqedonasi i Tiranës humbet kryendeshjen e javës së 7-të ndaj Vllaznisë, që do të luhet të shtunën në stadiumin “Loro Boriçi”.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *