Derbi Tirana-Partizani me të ftuar specialë, ja lojtarët e “piketuar” nga skuadrat europiane
Në sfidën mes Tiranës dhe Partizanit stadiumi do të jetë plot. Jo vetëm me tifozë, por edhe me menaxherë.

derbi-2019-air-albania

Nga bardheblutë nën vëzhgim do të jenë disa lojtarë, duke filluar nga Ismajlgeci, Najdovski dhe Hoxhallari.

Këta dy të fundit kanë rënë në sytë e menaxherëve të Ferencvaroshit që dy lojtarët i kanë ndjekur edhe në sfidën me Teutën. Nuk është çudi që në janar të ketë lëvizje nga ekipi bardheblu, ndërsa dihet që Tirana di të shesë lojtarë.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *