Dërgohet pa shenja jete një fëmijë në spitalin e Rahovecit

Një fëmijë është dërguar pa shenja jete në spitalin e Rahovecit. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rasti në fjalë është raportuar se nga Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare në Rahovec.
Ngjarja ka ndodhur dje në orën 16:45.

“Rr. Avdullah Bugari, Rahovec 24.12.2021-16:45. Është raportuar se në QKMF-Rahovec nga familjarët është sjell një fëmijë mashkull pa shenja jete”, thuhet në raportin policor.

Ekipi kujdestar mjekësor ka konstatuar vdekje e viktimës, ndërkaq me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për autopsi.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.