Dështimi në 14 maj/ Vjen dorëheqja e parë në radhët e opozitës. Alibeaj: Kam vendosur të largohem nga drejtimi i partisë

Kryetari i komanduar i PD Enkeljed Alibeaj në një komunikim për mediat tha se zgjedhjet e 14 majit patën probleme serioze, duke nisur nga blerja e votës, përdorimi të bandës apo të fortëve.

Megjithatë ai theksoi se fillimisht duhet nisur nga vetja, nga përçarja brenda në PD për të kuptuar se çfarë shkoi keq dhe çfarë

Alibeaj: Kam vendosur të largohem nga drejtimi i partisë! Duhet të ndahemi nga e kaluara berishiste

/vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts