Dështon tentativa e Kejn për tu larguar, sulmuesi “ul kokën” dhe rikthehet në stërvitje


Pas shumë tentativave për tu larguar, Herri Kejn ka hasur në kundërshtimin e drejtuesve të Totenhemit duke mos pranuar ofertën e Mançester Sitit.

kejni

Sulmuesi është rikthyer në stërvitje me Totenhemin që prej marrjes së pushimeve para Kampionatit Europian. Trajneri Nuno Santos vendosi ta lërë jashtë skuadre Kejnin për ndeshjen me Sitit, ndërkohë e ka përfshirë në listën e skuadrës që do të udhëtojë në Portugali për ndeshjen me Paços Ferreira.

Kështu, 28 vjeçari rikthehet të stërvitet më spërsat duke mos pushuar së menduari për Sitin e Guardiolës që e pret krahëhapur.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *