Detaje nga ngjarja e rëndë në burgun e sigurisë së lartë në Peqin, dyshohet se arma u fut me dron

detaje nga ngjarja e rende ne burgun e sigurise se larte ne peqin dyshohet se arma u fut me dron
detaje nga ngjarja e rende ne burgun e sigurise se larte ne peqin dyshohet se arma u fut me dron

Arma me të cilën Sokol Mjacaj ka qëlluar sot në burgun e sigurisë së lartë të Peqinit, duke lënë të vdekur të burgosur përjetë Arben Lleshi dhe plagosur një tjetër të burgosur përjetë Ilir Xhakja, dyshohet se është futur me dron.

Lajmi konfirmohet nga gazetari Igli Çelmeta.

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts