Detaje nga vdekja e 41-vjeçares në Durrës, e ndjera i uroi ditëlindjen së bijës për herë të fundit dhe më pas piu fostoksinë

detaje nga vdekja e 41 vjecares ne durres e ndjera i uroi ditelindjen se bijes per here te fundit dhe me pas piu fostoksine

Zbulohen detaje të reja nga vdekja e 41-vjeçares, Bedrie Loka, e cila piu fostoksinë pasi i kishin hapur profil fals në rrjetin social ‘TikTok’.

Gazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se e ndjera ka uruar për ditëlindjen vajzën e saj për herë të fundit dhe më pas ka ndërruar jetë. Vajza e të ndjerës kishte ditëlindjen më datë 3 janar. E ndjera la pas 4 fëmijë.

Në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në Durrës, në rrjetet sociale është shpërndarë një poster ku është paralajmëruar për protestë. Protesta do të mbahet nesër në orën 11:30 te ‘Sheshi Nënë Tereza’, Tiranë.

2e6f0cb2 99fa 48f7 Bfb7 715da7dd8b32
2e6f0cb2 99fa 48f7 Bfb7 715da7dd8b32

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts