Detaje të reja nga vrasja e Liridona Ademajt, Naim Murseli dhe Granit Plava e blenë armën disa orë para krimi

Detaje të reja nga vrasja e Liridona Ademajt, Naim Murseli dhe Granit Plava e blenë armën disa orë para krimi

Sot, Gjykata Themelore në Prishtinë, ka caktuar masën paraburgimin për të dyshuarin e katërt në rastin e vrasjes së Liridona Ademajt, Tomë Dodaj. Në njoftim thuhet se Dodaj më 29 nëntor, rreth orës 14:00 në vendin e tij të punës, ia ka shitur armën Naim Murselit dhe Granit Plavës, e cila dyshohet se është përdorur […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts