Detaje tronditëse nga krimi në Athinë/ 40-vjeçari shqiptar përdori një thikë 28 cm për të vrarë gruan, e reja u godit 2 herë në mitër

Detaje të reja kanë dalë nga krimi që tronditi Athinën 2 ditë më parë ku 40-vjeçari shqiptar masakroi për vdekje gruan e tij,

Të dhënat nga ekzaminimi mjeko -ligjor janë tronditëse.

Sipas ekzaminuesve mjekësorë, gruaja ka 2 goditje pjesën e qafës së mitrës, ajo nuk ka shenja të një përleshjeje dhe ndoshta ishte shtrirë në shtrat pa qenë në gjendje të imagjinonte se çfarë do të pasonte.

Goditja sipas indikacioneve të para, ishte fatale pasi ajo u godit nga një thikë 28 cm.

Të shtunën në mëngjes, 40-vjeçari shqiptar u dërgua në prokurori. Në të njëjtën kohë, siç dihet, vrasësi po ndiqet penalisht për vrasje me mashtrim në gjendje të qetë shpirtërore si dhe për mbajtje të armës.

Tr

Të gjithë fqinjët e akuzojnë për dhunë në familje dhe sjellje abuzive ndaj 31-vjeçares shumicës së qiramarrësve, të cilët folën në polici menjëherë pasi 40-vjeçari u shfaq në komisariat, 40-vjeçari ishte xheloz për gruan e tij.

Në të njëjtën kohë, ata shtuan se çifti nuk ishte i lumtur ndërsa ata vazhdimisht grindeshin, me zërat e tyre që dëgjoheshin në të gjithë ndërtesën e apartamenteve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.