Detaje/ Zbulohet arsenali i përdorur gjatë sulmit terrorist në Kosovë, armatimet i përkasin ushtrisë serbe

Një ditë pas sulmeve terroriste ndaj Policisë së Kosovës, ku mbeti i vrarë polici Afrim Bunjaku dhe u plagos një tjetër, autoritetet kanë zbuluar gjithë arsenalin e armëve të zjarrit që kanë sekuestruar më 24 shtator në Banjskë të Zveçanit. Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar se 6 serbë që u përfshinë në sulm janë duke […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts