Detajet e reja/ Gruaja ishte larguar nga banesa dhe bashkëjetonte me 23-vjeçarin. Autori e takoi në rrugë viktimën dhe…

detajet e reja gruaja ishte larguar nga banesa dhe bashkejetonte me 23 vjecarin autori e takoi ne rruge viktimen dhe
detajet e reja gruaja ishte larguar nga banesa dhe bashkejetonte me 23 vjecarin autori e takoi ne rruge viktimen dhe

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur këtë mbrëmje në Fier, ku 39-vjeçari Xhuljano Miaj ka vrarë me thikë Xhimi Bakajn, 22 vjeç.

Shkak për vrasjen e të riut, sipas burimeve policore është bërë divorci mes autorit dhe bashkeshortes, me të cilën ka dy fëmijë.

Gruaja kishte disa muaj që ishte larguar nga banesa dhe bashkëjetonte me 23-vjeçarin.

[embedded content]

Autori e ka takuar në rrugë viktimën dhe pas një debati e ka qëlluar tre herë me thikë.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts