Detajet nga vrasja në Ferizaj/ Vrasësi e qëlloi viktimën disa herë në kokë

I dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e e vëllait të saj 15-vjeçar në objektin e Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj, 36-vjeçari Valon Aliu, u paraqit në seancën për caktimin e masës së sigurisë. Në seancën e datës 13.04.2024, prokurori i Ferizajt, Valdet Avdiu, paraqiti dyshimet që janë ngritur për ngjarjen tragjike që […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts