Detajet/ Qëlloi 4 herë në drejtim të ‘objektivit’, autori në Shkodër lëvizte me biçikletë, policia i vihet pas

detajet qelloi 4 here ne drejtim te objektivit autori ne shkoder levizte me biciklete policia i vihet pas
detajet qelloi 4 here ne drejtim te objektivit autori ne shkoder levizte me biciklete policia i vihet pas 1

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me plagosjen sot në Shkodër, ku një person është qëlluar 4 herë me armë zjarri.

Gazetari Senad Nikshiqi raporton për BalkanWeb se autori ndodhej në biçikletë, ndërsa ka qëlluar me pistoletë dhe ka ikur në drejtim të kryqëzimit të ish-degës.

Mësohet se policia po ndjek autorin e dyshuar, i cili ka qëlluar 4 herë me pistoletë, ndërsa i plagosuri ndodhet në gjendje të rëndë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts