Detajet tronditëse, zbulohet shuma e majme që hajdutët grabitën në shtëpinë e Di Marias

SHPËRNDAJE

Detaje tronditëse janë publikuar  në mediat franceze, në lidhje me grabitjen e shtëpisë së yllit argjentinas Angel Di Maria, teksa ai ishte duke u aktivizuar në sfidën ndaj Nantes në kampionatin francez.  

dI mARIA

Sipas asaj që raportohet nga “Le Parisien”, gruaja dhe fëmijët e Di Marias nuk i kishin parë dhe as dëgjuar grabitësit, të cilët vepruan në lirshmëri të plotë gjatë plaçkitjes së kasafortës, falë çelësave të lënë pa kujdes aty nga çifti. Orë dhe xhevahire të çmuara, për një vlerë totale rreth 500 mijë euro, kanë përfunduar në duart e grabitësve, ende të paidentifikuar.

PSG-16-mars-2021 (1)

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.