Dha dorëheqje nga posti i ministrit të Mbrojtjes së Kosovë, Mehaj shuan zërat për përplasje me Kurtin: Largimi, për arsye familjare

Pasi dha dorëheqjen nga posti i ministrit të Mbrojtjes së Kosovës, vjen reagimi nga Armend Mehaj. Ky i fundit në një postim në ‘Facebook’, falënderon publikisht Kurtin, me të cilin thuhet se ka pasur edhe përplasje, që çuan në dorëheqjen e tij. Mes të tjerash Mehaj nuk harron pa falënderuar dhe bashkëpunëtorët e tij, ndërsa […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts