Dha dorëheqjen nga Kryesia pas debateve për zgjedhjet, kush është deputetja që merr pjesë sot në Kuvendin Kombëtar të PD

Ndonëse ajo dha dorëheqjen nga Kryesia e PD-së, pas debateve që krijuan mbajtja e zgjedhjeve për kryetar më 29 korrik, duket se deputetja Ori Nebiaj ka lënë pas gjithçka dhe është bërë pjesë e Kuvendit Kombëtar.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga gazetari Osman Stafa Nebiaj shihet mes demokratëve, teksa takon përzemërsisht disa prej tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts