Dha dorëheqjen nga posti/ Lulzim Basha, ende kryetar i PD-së në faqen zyrtare online

Ka kaluar thuajse një muaj që kur Lulzim Basha dha dorëheqjen nga posti i kryetarit të Partisë Demokratike.

lulzimbasha

Kjo ka sjellë një sërë zhvillimesh brenda kampit opozitar me ish-kryeministrin Sali Berisha sëbashku me Komisionin e Rithemelimit që u rikthyen në selinë blu.

Menjëherë pasi ata u vendosën në seli, Komisioni i Rithemelimit bënë një sërë ndryshimesh, duke nisur që nga heqja e dyerve të blinduara, tek heqja e disa prej anëtarëve e deputetëve të PD-së nga grupi zyrtar i Whatsapp-it, me të cilin bënin njoftimet në media.

Por duket se ata nuk kanë bërë ndryshime në faqen zyrtare në web të PD-së, ku në sektorin e kryetarit, shfaqet Lulzim Basha dhe jetëshkrimi i tij.

lulzimbasha

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.