“Dhuna mund të sjellë viktima dhe realitetet të tjera politike”/ A u koordinua marrja e detyrës nga kryetarët e komunave në veri me ndërkombëtarë? Përgjigjet Enver Hoxhaj

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës Enver Hoxhaj, i ftuar në emisionin “Open” në News24, ka komentuar ngjarjet e fundit në katër komunat në veri të Kosovës. I pyetur nga gazetarja Eni Vasili nëse ndërkombëtarët ishin në dijeni të marrjes së detyrës nga katër kryetarët e komunave në veri të Kosovës, ai tha se koordinim ka […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts