Dhunoi mbesën 8-vjeçare, procedohet 30-vjeçarja në Gjirokastër

dhunoi mbesen 8 vjecare procedohet 30 vjecarja ne gjirokaster
dhunoi mbesen 8 vjecare procedohet 30 vjecarja ne gjirokaster

Policia e Gjirokastrës ka proceduar penalisht një shtetase, e cila dyshohet se ka dhunuar mbesën e saj 8-vjeçare.

Sipas policisë, Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Gjirokastër referuan materialet në Prokurori, ku nisi procedimin penal për shtetasen G. K., 30 vjeçe, banuese në Gjirokastër.

30-vjeçarja pritet të hetohet në gjendje të lirë për dhunën e ushtruar ndaj mbesës së saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts