Dhunon dhe kanos me thikë bashkëjetuesen, procedohet 30-vjeçari nga Fieri

dhunon dhe kanos me thike bashkejetuesen procedohet 30 vjecari nga fieri
dhunon dhe kanos me thike bashkejetuesen procedohet 30 vjecari nga fieri

Policia në Devoll njofton se ka proceduar penalisht një 30-vjeçar nga Fieri, që dyshohet se ka kanosur bashkëjetuesen e tij.

I riu dyshohet se ka kanosur me thikë bashkëjetuesen nga Devolli.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Devoll referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin E. T., 30 vjeç, banues në Fier, pasi më datë 10.04.2024, në lagjen nr. 8, Fier, dyshohet se ka dhunuar dhe ka kanosur me thikë bashkëjetuesen e tij, banuese në fshatin Baban, Devoll, e cila u pajis me urdhër mbrojtjeje.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts