“Dhurata më e rëndësishme”/ Vajza e Gigi Hadid feston ditëlindjen e saj të parë, urimet e veçanta nga Yolanda dhe Bella

Vajza e modeles së famshme, Gigi Hadid , festoi sot ditëlindjen e saj të parë. Gjyshja e saj Yolanda Hadid  postoi disa fotografi të mrekullueshme duke e çmendur botën e Instagram –it.

“Gëzuar ditëlindjen e parë engjëllit tonë, Kay,” shkroi Yolanda në mbishkrimin e postimit të saj, duke shtuar: “Fjalët nuk mund të përshkruajnë sa dashuri dhe gëzim keni sjellë në jetën tonë në vetëm një vit. Ju jeni diçka magjike dhe gjithmonë na sjellni një buzëqeshje në buzët tona. Një falënderim i madh për nënën tuaj të jashtëzakonshme, Gigi Hadid dhe babanë tuaj, Zayn Malik, që na dhatë dhuratën më të rëndësishme të jetës sonë, pikërisht ju – shkruan Hadid.

Pa treguar fytyrën e Kay të vogël në fotografi, ne e shohim atë duke ndihmuar gjyshen e saj me detyra të ndryshme, duke ushqyer dhe ledhatuar kafshët. Pa dyshim, vajza e vogël mban një marrëdhënie shumë të mirë me natyrën.

Përveç kësaj, Bella Hadid gjithashtu  postoi disa fotografi të bukura në Instagram me mbesën e saj të ëmbël duke shkruar: “Gëzuar ditëlindjen dhuratës më të madhe që familja jonë ka marrë ndonjëherë. Nuk e dija që zemra ime mund të donte aq shumë! Më bën të buzëqesh kur jam i trishtuar, më bën të qaj nga lumturia vetëm sepse je gjallë. Mezi pres të të shoh të rritesh.

Khai e vogël nuk shfaqet shpesh në mediat sociale, pasi nëna e saj nuk dëshiron ta ekspozojë atë në publik derisa të rritet dhe të fitojë perceptimin e saj për mediat sociale.
Në korrik 2021, në fakt, super modeli i kishte kërkuar paparacëve, duke u dërguar atyre një letër, për të turbulluar fytyrën e vajzës së saj në fotografi. Në të njëjtën kohë, ajo i kishte theksuar shtypit që të mos shfaqte fotografi ku fytyra e saj është e ekspozuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.