Dialogu Kosovë-Serbi, paralajmëron Lajçak: Tani është koha për t’u ripërqendruar plotësisht në hapat e ardhshëm

Përfaqësuesi i BE-së për Dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, paralajmëron ripërqëndrim të plotë dhe hapa të ardhshëm në dialog, pa treguar më shumë. “Tani është koha për t’u ripërqendruar plotësisht në hapat e ardhshëm në Dialog”, kështu ka shkruar Lajçak në një postim në profilin e tij në Facebook, nga ku tregon për kthimin e tij […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts