Digjen 6 automjete të një biznesi makinash me qira, ja çfarë dyshohet

digjen 6 automjete te nje biznesi makinash me qira ja cfare dyshohet

Gjashtë automjete janë përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure (5 qershor). Policia thotë se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Donald Trump” në zonën e Kamzës, në një biznes për dhënien e automjeteve me qira.

digjet-makina-1

Paraprakisht dyshohet se ngjarja mund të jetë e qëllimshme, por policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e plotë.

“Më datë 05.06.2024, rreth orës 04:00, në rrugën “Donald Trump”, Kamëz, ka rënë zjarr dhe janë djegur disa automjete, në një biznes për dhënien e automjeteve me qira. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, sqaron policia.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts