Dikur konsiderohej si “Herkuli i vogël”, shihi si ka ndryshuar djali më i fortë në botë, thuajse nuk njihet fare (FOTO)

Richard Sandrak, ka qenë bodybuilder që fëmijë e quhej “Herkuli i vogël”, por tashmë, që është rritur, thuajse nuk njihet fare.

Kur ishte tetë vjeç, fiziku i jashtëzakonshëm i Richard-it, i kompletuar me barkun me muskuj dhe i ngjeshur në një kornizë të vogël tërhoqi vëmendjen e botës.

Richard Sandark u pagëzua “Herkuli i Vogël” dhe u bë një personazh i famshëm në moshën 8-vjeçare

Riçardi tani është 29 vjeç dhe punon në Hollivud.

Pavarësisht obsesionit të tij në fëmijëri, ai tha në një intervistë për Inside Edition, se e la sportin pasi iu bë e mërzitshme e monotone, të ngrinte pesha dhe të stërvitej aq shumë. Ai ka shtuar më tej se është krenar për të kaluarën e tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.