Disfata ndaj Polonisë, tani dridhet stoli i Edi Rejës

“Ndeshjet e shtatorit vendosin shumë, për skuadrat që do të ngjiten lart për të synuar objektivat dhe për të tjerat që luajnë vetëm një vend”, u shpreh ndër të tjera Armand Duka për “News 24” pak ditë më parë.

duka

Kjo humbje në Poloni tregoi dhe vendosi shumë gjëra.

reja

Për këtë, në rast se trajneri nuk do të ketë një plan ndryshe ndaj Hungarisë, që të japë rezultat, mund të rrezikojë edhe stolin me Kamolezen që mbetet “trajneri hije”.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *