“Diskutime mbi vendimmarrjen dhe funksionimin”, Berisha njofton mbledhjen e Grupit të tij Parlamentar

Ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar se ditën e nesërme do zhvillojë mbledhjen e Grupit Parlamentar të Rithemelimit.

Berisha u shpreh se në mbledhje do ketë diskutime mbi vendimmarrjen dhe funksionimin e Grupit Parlamentar.

Sakaq, kjo mbledhje vjen në kuadrin e nisjes së sesionit të ri parlamentar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts