Dita e Çlirimit, Rama uron shqiptarët: Një ditë të paqtë!

dita e clirimit rama uron shqiptaret nje dite te paqte
dita e clirimit rama uron shqiptaret nje dite te paqte

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot shqiptarët për 29 Nëntorit, festën e Çlirimit.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Rama ka uruar ndjekësit e tij, ndërsa ka postuar dhe një video ku shfaqet flamuri kuq e zi në Varrezat e Dëshmorëve të atdheut.

“MIRËMËNGJES
dhe bashkë me urimin për festën e madhe të çlirimit, ju uroj të gjithëve një ditë të paqtë ”, shkruan Rama.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts