Dita e Shenjtërimit të Nënë Terezës/ Edi Rama publikon videon me thënie të paharrueshme të shenjtores

Kryeministri Edi Rama ka kujtuar sot përmes një postimi në rrjetet sociale Ditën e Shenjtërimit të Nënë Terezës.

Nënë Tereza
Nënë Tereza

Kreu i qeverisë ka publikuar një video me thëniet e çmuara të Nënë Terezës, përmes zërit të aktores së mirënjohur, Margarita Xhepa.

MESAZHI I RAMËS

MIRËMËNGJES 😊
dhe me këtë videokujtesë në Ditën e Shenjtërimit të gruas që u njehsua me dashurinë e Zotit, Nënë Terezës shqiptare, treguar me zërin margaritar të një zonje shqiptare të skenës, Margarita Xhepës, ju uroj një të diel të paqtë🙏

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *